اطلاعیه شماره «2» اثرنامه لینک : https://asarnameh.com/?p=3506 👇 سایت : AsarNameh.com اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarNameh تلگرام :  @AsarNamehh 👆
اطلاعیه شماره «۲» اثرنامه | سیستم پرداخت آنلاین و درگاه اینترنتی آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» با اتمام بروز‌رسانی و ارتقـاء سرور و اتصال دوباره به دامنه، وصل شد و آماده ارائه خدمات آنلاین می‌باشـد.

اطلاعیه شماره «۲» اثرنامه | به گزارش آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» سیستم پرداخت اینترنتی آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» با اتمام پروسه تغییر و ارتقاء سرور دوباره به دامنه متصل شد.

مدیر مجموعه اثرهنری با ارائه این توضح؛ با توجه به نیازی که در ارتقاء سرور و ایجاد فضایی سریع و گسترده‌ نسبت به قبل احساس می‌شد، اقدام به بروزرسانی‌های لازم کردیم. در طی این اقدام سامانه پرداخت اینترنتی سایت از دسترس خارج شد که با اتمام این روند، و تکمیل پروسه بروزرسانی، درگاه اینترنتی دوباره به سایت متصل گردید، از آمادگی آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» جهت ثبت و دریافت سفارش خبرداد.

آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» بخشی از پروسه تبلیغات سبز آژانس تبلیغاتی اثرهنری می‌باشد که هدف آن ارائه خدمات آنلاین تبلیغاتی، حذف پروسه‌های زیان‌آور مربوط به تبلیغات فیزیکی آگهی‌نامه‌ها مانند چاپ، بازاریابی، پخش، حمل و نقل و ترددهای بی‌مورد، طراحی‌های بی‌محتوا و بدسلیقه، هزینه‌های مازاد، حذف کاغذ و کاهش هدر رفت منابع طبیعی، کاهش زباله و آلایندگی‌های شیمیایی، افزایش بهره‌وری، تأثیرگذاری بیشتر تبلیغ در مخاطب است.

با تشکر از حمایت‌های شما ـ مدیریت مجموعه اثرهنری ـ آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه»

بازدیدها: 5

پاسخ دهید