یکماه آگهی رایگان ویژه اعضای باشگاه تبلیغات لینک : https://asarnameh.com/?p=1229 👇 سایت : AsarNameh.com اینستاگرام :‌ instagram.com/AsarNameh تلگرام :  @AsarNamehh 👆
یکماه آگهی رایگان ویژه اعضای باشگاه تبلیغات | آژانس تبلیغاتی اثرهنری برای جلب رضایت مخاطبان، تصمیم به ارائه آگهی رایگان یکماهه، ویژهاعضای باشگاه تبلیغات گرفت.

یکماه آگهی رایگان ویژه اعضای باشگاه تبلیغات | آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» در راستای احترام به مخاطب و ارائه یک تجربه ارزشمند و همچنین بیان ویژگی‌های منحصر به فرد خود در حیطه تبلیغات تصمیم به ارائه خدمات رایگان در قالب آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» برای مدت ۳۰ روز گرفته است.

هر یک از اعضای کانال و صفحه مجازی باشگاه تبلیغات آژانس تبلیغاتی اثرهنری می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و یک آگهی ۳۰ روزه رایگان را سفارش داده و از خدمات آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» به صورت رایگان استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که این طرح بدون هیچگونه محدودیتی ارائه می‌شود و تفاوتی با بسته‌های موجود در سایت ندارد. این اقدام صرفا جهت آشنایی بیشتر با فضای سایت، نحوه عملکرد آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» و همچنین ارتباط بیشتر آژانس تبلیغاتی اثرهنری با مخاطبان ارائه شده است.

در صورتی که بسته‌های آگهی را به لحاظ زمان و تعداد ثبت آگهی در یک بسته را مناسب‌تر میدانید می‌توانید با توجه به نیاز خود آن‌را خریداری کرده و از خدمات سایت بهره ببرید.

برای استفاده طرح رایگان باشگاه تبلیغات آژانس تبلیغاتی اثرهنری می‌توانید با بخش فروش، بازاریابی و مدیریت سایت در ارتباط باشید.

برای ارسال محتوا (متن و تصویر، لوگو، لینک‌های مربوطه و ….) می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید :
ایمیل : AsarNameh@gmail.com
مدیر:‌ ۰۹۱۴۷۳۶۲۶۶۴
فروش و بازاریابی: ۰۹۰۳۰۴۰۲۷۹۰ ـ ۰۹۳۹۰۲۰۲۲۹۲
تلفن دفتر : ۰۴۵۳۳۲۵۰۷۵۹
مدیر فروش: @AsarnamehADV
مدیر مجموعه: @Farhad_Abbaspour_Namin

بازدیدها: 1

پاسخ دهید