حداکثر بازدهی به کمک استرس

تحقیقات نشان داده رابطه مستقیم و معناداری بین کارایی و عملکرد فرد و میزان استرس وی وجود دارد. اگر میزان استرس از حدی بیشتر یا کمتر شود، کارایی فرد افت می‌کند ولی جالب است بدانید سطح مناسبی از استرس، به بهبود کارایی و عملکرد فوق‌العاده کمک می‌کند.

«اثرگذارتر باشید»

آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» (باشگاه تبلیغات مجموعه اثرهنری)

وارن بافت : خوشبختی کلید موفقیت است

«وارن بافت» را میتوان بزرگترین سرمایه گذار نسل کنونی دانست؛ او حتی قهرمان رشد شخصیتی و پیشرفت حرفه ای است و تاکنون نکات بسیاری را در مورد موفقیت خود با هوادارانش در میان گذاشته است.

آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» (باشگاه تبلیغات مجموعه اثرهنری)

تبدیل شدن به متخصص از زبان منتور گوگل

شاید بسیاری از ما در زمینه کاری‌مان خودمان را متخصص بدانیم اما آیا واقعاً اینگونه است؟ متخصص بودن چه تعریفی دارد و باید چه شرایطی را برای کسب این عنوان طی کرد؟ «دیوید میتراف»، مشاور بازاریابی و منتور گوگل که دکترای روانشناسی هم دارد طی یک «تد تاک» جذاب به بررسی مسیری پرداخته که برای بدل شدن به یک متخصص زبردست نیاز داریم.

آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» (باشگاه تبلیغات مجموعه اثرهنری)

نحوه راه‌اندازی کسب و کار در دوران کرونا

«اثرنامه» تاکنون تمرکز بررسی تأثیرات منفی اقتصادی کرونا به اختلال در تقاضا برای کالاها به دلیل قرنطینه و محدودیت سفر بوده است. اما اخیراً و با تاکیدی نگران کننده تر ، صاحبنظران اقتصادی جهان، نگرانی خود را از ایجاد اختلال در سمت عرضه ابراز کرده اند که از جمله آنها می توان به ضرر و زیان ناشی از کاهش بهره وری کارکنان ، اختلال در عملکرد زنجیره تأمین و استهلاک ماشین آلات تولید و هزینه های فرصت از دست رفته و حتی توقف پروژه های توسعه ای و پیشران و … اشاره کرد.

«اثرگذارتر باشید»

—–👇
آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» (باشگاه تبلیغات آژانس تبلیغاتی اثرهنری)
کانال تلگرام : @AsarNamehh
اینستاگرام : instagram.com/asarnameh
سایت : AsarNameh.com
—–👆

مقایسه میزان خواب بزرگان با شعار خواب خوب، کلید موفقیت است

به گزارش آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» خواب باکیفیت شب به گواه دانشمندان، کلید موفیت است و ما انتظار نداریم که شخصی با زندگی شبانه و خواب‌های آشفته به مدارج بالای مدیریت و سطوح بالای تصمیم‌گیری برسد. خواب کم تمرکز را کم و شما را آشفته می‌کند.